Tvorba webov

Potrebujete spraviť web? Potrebujete rozbehnúť váš biznis? Potom je pre vás najlepšia voľba tvorba web stránok. Bratislava a okolie je zastrešene firmou MegaWeb, ktorá vám teraz poradí na čo všetko by ste mali myslieť, respektíve nezabudnúť pred výberom dodávateľa it služieb a reklamy.
Takže, ako na tvorbu web stránok? Tu sú 4 veci, ktoré musíte vedieť.

1. Doména a hosting – Úplne v prvom rade by vás mala zaujímať značka, pod ktorou chcete vo svete internetu vystupovať. Inak povedané musíte zvoliť dobrý názov domény, ktorý bude ľahko zapamätateľný a bude skutočne odrážať oblasť vášho podnikania. Napríklad ak pôsobíte v Bratislave môžete si toto slovo dať do názvu domény, ale ak uvažujete, že sa postupom času budete rozširovať na iné mestá či dokonca kraje, tak zvoľte názov, ktorý bude naozaj relevantný. No a až potom sa môžete pustiť do procesu tvorby web stránok.

2. Programovanie webu – Tvorba web stránok je pomerne zložitý proces pri ktorom musíte ovládať viac zručností. Je to napríklad programovanie, kreslenie a ladenie farieb, online marketing, kvalitne písať texty a podobne. Vo väčšine prípadov však ľudia oslovia agentúry alebo freelancerov, ktorý tieto potreby dokonale pokryjú. Ak máte malý rozpočet a s online podnikaním ešte len začínate určite si nedávajte programovať stránku na mieru. Využite radšej redakčný systém ako napríklad WordPress. Je to určite lacnejšia alternatíva, nemusíte takmer vôbec ovládať programovanie a web aj ľahko dokážete udržiavať.

3. Online a offline marketing – Nezáleží čí pre vaše podnikanie zvolíte SEO, PPC, email marketing alebo nejaký iný kanál. Dôležité je mať na to dostatočné zdroje. Ak začnete financovať reklamu a nevydržíte ju financovať až do bodu zlomu, teda do bodu kde naozaj začne prinášať výsledky, tak tento druh propagácie určite zvážte. Ak sa ale už rozhodnete do niečo investovať, urobte to ešte pred tvorbou web stránky. Ak neviete ako na to, volajte špecialistom z firmy Mega web na telefónne číslo 0907 773 882. Iba tak zistíte, ako máte web správne postaviť a zároveň čo od itečkára presne požadovať.

4. Meranie výsledkov – Ak využívate viac zdrojov návštevnosti, čo určite aj využívať budete, tak potom potrebujete vedieť ako a ktoré zdroje návštevnosti vám najviac prinášajú zákazníkov. To zistíte iba tak, že vaše výsledky budete dokonale presne merať a sledovať pomocou rôznych analytických nástrojov. Medzi hlavné nástroje Mega web odporúča Google Analytic, Hotjar, Google search console. Využite tieto odporúčania naplno a ste na správnej ceste k úspechu.

Od admin