Minižeriav

Staviate? Prerábate? Potrebujete dostať materiál na ťažko dostupné miesta? Tak potom vám pomôže požičovňa minižeriavov BT Lift.

Ponúkajú žeriavy, ktoré majú miniatúrne rozmery. Vďaka tomu sa dostanú aj na miesta, kde by klasický žeriav nemal šancu na úspech. Viac o žeriavoch si povieme neskôr, poďme najprv na predstavenie firmy.

Firma funguje na Slovenskom trhu už dlhé roky a ponúka odborné poradenstvo, vyškolení personál a samozrejme minižeriavy na prenájom. Okrem toho ponúka aj vákuovú a manipulačnú techniku, zasklievacích robotov a ešte oveľa viac.

Požičovňu minižeriavov využijete najmä ak plánujete montáž v ťažko dostupných miestach s obmedzeným prístupom. Minižeriavy firmy BT Lift majú miniatúrne rozmery a vďaka tomu je ich využitie veľmi široké.

Nenechajte sa odradiť malým rozmerom. Výkon minižeriavov je naozaj obrovský a zvládnu na prvý pohľad nemožné veci. Ďalej sú zabezpečené kvalitným zariadením, na základe čoho sú veľmi mobilné a obratné. Preto ich začali stavebné firmy využívať čoraz viac.

Vo firme BT Lift sú k požičaniu viaceré modely žeriavov. Ako modely UNIC URW alebo klasický minižeriav UNIC 706. V prípade záujmu navštívte oficiálne stránky tejto firmy. Ochotní personál vám pomôže s výberom a možno aj poradí, čo by sa vám hodilo najviac k vášmu projektu. Požičovňa minižeriavov je otvorená takmer každý deň, stačí len zavolať alebo napísať na kontaktný email.

Od admin