Odznaky

Bez zamestnancov a obchodných partnerov by žiaden biznis poriadne nefungoval. S pomaly končiacim rokom je na mieste začať premýšľať nad malými pozornosťami, vďaka ktorým budú títo ľudia vedieť, že si ich vážite. Prinášame vám niekoľko tipov, ktorými by ste sa mohli inšpirovať.

Káva, víno alebo medovina

Stálicou medzi pozornosťami pre partnerov či zamestnancov, je kvalitná káva. Vrecko poctivo vypestovaných kávových zŕn môže priniesť veľa radosti a unikátnych chutí. Ak niekto nie je kávový tip, nič nepokazíte fľašou kvalitného vína alebo lokálne vyrobenej medoviny.

Odznaky pre každú príležitosť

Ak radi dávate exkluzívne darčeky, ktoré majú vystihnúť charakter obdarovaného, potom vám odporúčame odznaky. Dizajn odznakov je celkom na vás a s tým aj ich veľkosť. Ak by ste chceli na každý znak pridať aj meno obdarovaného, nemusíte tvoriť samostatné návrhy, stačí pridať zoznam mien.

Odznak môže poslúžiť ako príjemná spomienka a ak zvolíte správny vzhľad, môže poslúžiť aj ako módny doplnok. Odporúčame zvoliť vzor odznakov, ktorý môže vystihovať vašich zamestnancov alebo výrok, s ktorým sa stotožňujú.

Niečo na maškrtenie

Čokoláda ku káve alebo maškrta na akúkoľvek príležitosť nie sú nikdy zlým nápadom. Zaujímavým darčekom môže byť aj bio sušené ovocie, ktorým podporíte lokálnych výrobcov a prispejete k zdraviu zamestnancov či pracovných partnerov.

Darčekové sady

Darček nemusí byť len jeden. Darčekové sady obvykle pozostávajú z kombinácie rôznych predmetov s jednotnou témou. V obchodoch nájdete ozaj širokú ponuku týchto sád, ktoré môžu obsahovať kozmetiku, bio produkty, destiláty, sladkosti alebo unikátne kombinácie rôznych produktov.

Čím osobnejší charakter bude darček mať a čím viac bude pre zamestnancov individuálny, tým väčší dojem zanechá. Preto vám odporúčame, aby ste nevyberali darčeky podľa seba. Premýšľajte nad osobami, ktoré majú darček dostať. Čo majú najradšej? Čo by ocenili v domácnosti? Čo by im uľahčilo prácu? Čo by posilnilo váš profesionálny vzťah? Nebojte sa tradičných ani praktických darčekov.

Od admin