Deti v stane event

Sviatok fantázie a zábavy pre malé ratolesti. Ak organizujete podujatie ako je napríklad Deň deti, nezabudnite si zabezpečiť stan – deti si ho zamilujú.

Tieto všestranné stany sa dajú používať na rôznych miestach kedykoľvek je vonku teplejšie… a dokonca aj v zime, v kombinácii napríklad s terasovými ohrievačmi. Pre deti sa stan stáva tajomným bunkrom, herňou, čítárňou, výtvarným kútikom, fotokútikom a stredobodom detskej oslavy. Stačí ho naplniť vankúšmi a hračkami a hneď máte postarané o program na celé hodiny. Dôležité je, aby sa okolo niečo dialo – aktivity, ktoré prilákajú všetky deti z okolia.

Deň D

Podujatia mestských inštitúcií, sviatky, prázdniny, alebo aj narodeniny – majú byť zvláštny deň, keď sa deti majú cítiť ako na dobrodružnej výprave. Môžu sa hrať na indiánov a kovbojov, pirátov, vojakov alebo doktorov. Komerčný stan im poskytuje súkromie a pokoj, no zároveň sú stále pod dohľadom dospelých. V stane sa skvelo čítajú rozprávky, hrajú stolné hry, vyráža sa na hru na schovávačku, maľuje sa a kreslí; a celkovo: oddychuje.

Stan môžete vyzdobiť podľa detskej fantázie. Použite farby, výstrižky, girlandy, plyšové hračky a iné dekorácie. Deti sa pri zdobení stanu zabavia a zároveň si rozvíjajú kreativitu a osobnosť.

„Čo robiť s deťmi, kam ísť s deťmi,“ sú jedny z najčastejšie zadávaných fráz do internetových prehliadačov. Pre mladých rodičov je otázka ako zabaviť ratolesti na prvom mieste. Párty stany RedX vytvárajú spoločný priestor. Stan sa stane druhým útočiskom pre vaše deti, prinesie im nezabudnuteľné spomienky a nových kamarátov.

Svoj bezpečný priestor

Vaši potomci intuitívne cítia, keď im vymýšľate zábavu a darček v podobe návštevy detského podujatia im prinesie radosť a zábavu na dlhé hodiny. Organizátor by mal stan zaplniť drobnými doplnkami ako napríklad svietidlami, koberčekmi, hračkami, výchovnými pomôckami. A každú párty podporí zopár detských súťaží. Nezabudnite sa s fotkami v telefóne pochváliť svojim priateľom! Stany RedX sú všestranné a vytvárajú zvláštnu atmosféru, ktorá sa vryje do detských sŕdc. Keď majú deti priestor a čas, zábavu si vymyslia aj samé.

Nezabudnite dozrieť, aby si deti užili oslavu bez nehôd a zranení, skrátka bez veľkého plaču. Uistite sa, že areál je priestranný a bezpečný, bez ostrých predmetov, jamiek alebo prekážok. Pozor na pády, okolidúce kolobežky, skákanie a lezenie malých detí.

Naplánujte si aktivity a hry vopred a uistite sa, že sú vhodné pre vek a schopnosti detí. Nezabudnite na aktivity že vaše deti môžu baviť iné veci ako ich kamarátov, treba sa s ich rodičmi nejak pobaviť dopredu a zladiť. Vždy majte po ruke malú lekárničku. Dúfajte, že ju nikdy nevytiahnete. Počas oslavy budete potrebovať asi nejakých „dospelých“ navyše. Rozdeľte si úlohy a deťom stále vtĺkajte pravidlá, napríklad, nebehať po hline, piť vodu, chrániť si hlavu pred slnkom, neprejedať sa sladkosťami, dávať si pozor na oblečenie, skrátka, poznáte to.

Nafukovacie stany

Ak sa vám nechce stavať komplikované konštrukcie, stan sa dá aj nafúknuť. Jednoducho. Reklamné nafukovacie stany sú dnes bežné a môžu slúžiť rôznym účelom. Nafukovacia varianta je jednoduchá na stavbu bez náradia, ľahko sa presúva, ale potrebujete nafukovacie zariadenie. Menší problém predstavuje, žeby ho niekto mohol prepichnúť – na to musíte dávať pozor.

Stanov je veľa typov a veľkostí, na malom priestore sa to ani nedá vymenovať. Stany sú kvalitné a dostupné – a vydržia toho veľa. Nafukovacie stany mávajú zvláštny design a bývajú neopozerané – hodia sa na promo akcie, na oddychovanie a chillovanie na nafukovačkách alebo na predstavovanie činnosti svojej firmy – samozrejme, zábavnou formou.

Od admin