Kancelária

Kancelária

Ak sa na chvíľu zamyslíte, tak zistíte že najväčší neporiadok vo vašej kancelárií tvoria papiere. Väčšina z nás si zvykne písať poznámky, telefónne čísla a úlohy na kúsky papierov.

Na tie potom hodíme faktúry, časopisy, letáky, obaly od cukríkov a iné dôležité veci vďaka, ktorým dokážeme podať fantastický pracovný výkon.
Po čase si však neporiadok na stole začneme uvedomovať a rozhodneme sa s triedením. Niektoré papiere hodíme rovno do koša a iné si odložíme do šuflíka.

O pár minút je náš stôl opäť čistý.

Všade máme poriadok a môžete sa pustiť zas do práce.

Problémom však je, že poriadok nám vydrží maximálne týždeň (v horšom prípade iba pár hodín) a celý proces upratovania opakujem stále do kola. Ako z tohto kolotoča von?

Ideálnym spôsobom je osloviť profesionálne upratovacie služby, ktoré poskytujú upratovanie firiem v Bratislave. Okrem toho, že sa vám bude lepšie pracovať, spravíte zo svojej kancelárie miesto za ktoré sa nebudete musieť hanbiť ani pred svojimi zákazníkmi. Veď koniec koncov, mnoho ľudí posudzuje reštauráciu na základe čistoty a vône sociálnych zariadení.

A to aj napriek tomu, že s varením a kvalitou pripravovaných pokrmov nemajú nič spoločné. Ľudia si jednoducho spájajú túto čistotu s hygienov v kuchyni.

Dúfame, že sme vám prostredníctvom tohto príspevku viac otvorili oči a trošku dali aj návod na to, ako jednoducho dokážete vytvoriť perfektný prvý dojem. Okrem vašich zákazníkov, zamestnancov a obchodných partnerov, potešíte najmä seba a budete sa cítiť v práci oveľa spokojnejšie.

Určite veľa z vás si teraz v duchu hovorí, no dobre dobre, ale koľko stojí takéto pravidelné upratovanie?

Podľa nášho prieskumu sa ceny upratovacích služieb v Bratislave pohybujú v rámci firiem od 7€/h bez DPH. V rámci domácnosti sú ceny účtované už spolu s DPH. Napríklad za upratovanie 3- izbového bytu pri jednázovom upratovaní zaplatíte niečo okolo 70€. Upratovanie spolu s oknami Vás výnde na 110€. Pri upratovaní na pravidelnej báze napr. 2x alebo 4x mesačne Vás upratovanie bude stáť výrazne menej a Váš byt bude pravidelne udržiavaný.

Od admin