Staresso

Ak ste vášnivým cestovateľom alebo len máte radi praktické a jednoduché veci, k tomu milujete kávu, máme pre Vás riešenie. Cestovný kávovar značky Staresso je to pravé orechové.

Cestovné kávovary Staresso sú kávovarmi ktoré môžete využiť či už v kuchyni pri bežnom používaní alebo na cestách, stanovačkách, či turistike, bez použitia elektrickej energie! Ich kompaktná konštrukcia sa zmestí do každého batohu alebo každej malej kuchynky napríklad v karavane, či na chalupe.

Momentálne sú v ponuke 3 druhy kávovaru Staresso.

Prvým je Staresso – tlak dosahuje až 15-20 barov čo sa dá prirovnať ku bežným espresso strojom. Espresso si viete pripraviť z mletej kávy, alebo aj z Nespresso kapsule. Jeho odpojený piest dokonca viete využiť na napenenie mlieka, vďaka čomu si viete pripraviť aj lahodné cappuccino. V balení je aj pohár z izolačného skla, celá konštrukcia kávovaru Staresso je z pevného plastu a portafilter má z nerezovej ocele, čo zabezpečuje odolnosť pri používaní na cestách. K nemu odporúčame zakúpiť aj ochranné púzdro ktoré zabezpečí úplnú ochranu Vášho kávovaru.

Druhým je Staresso Mirage – tak isto dosahuje tlak 15-20 barov, no na rozdiel od Staressa (basic) viete naraz pripraviť až dve kávy naraz. Vďaka robustnej konštrukcii a sklápacím nôžkam si viete svoje espresso pripraviť na akomkoľvek povrchu. Taktiež je z pevného plastu, portafilter má z nerezovej ocele, no šálku má zabudovanú do kávovaru, ktorá je tiež z nerezovej ocele.

Tretím je Staresso mini – tlakom a konštrukciou je podobný predošlým dvom ale je najkompaktnejší. jeho rozmery sú len 7x15cm vďaka čomu ho môžete so sebou vziať naozaj kamkoľvek. Balenie obsahuje uteráčik s logom a kvalitné puzdro, ktoré sa postará o bezpečnú prepravu kávovaru na Vašich cestách.

Prečo sa rozhodnúť pre cestovný kávovar Staresso?

  • pevná konštrukcia
  • kompaktný dizajn
  • jednoduchá manipulácia
  • tlak a kvalita kávy ako pri bežných kuchynských kávovaroch

Od admin