Sedací vak

Sedacie vaky nie sú vôbec novinka, v oriente sa na podobných „vankúšoch“ sedávalo už starovku. Bola to známka prepychu. A tento prepych si dnes už môže dovoliť každá domácnosť.

Teda, nikto nevraví, že máte vak skladovať len doma, najmä nie po tom ako sa z nich stali veľmi ľahko prenositeľné batohy. Pohodlie si môžete urobiť v práci v kancelárii, na výlete, na párty… Trh je tak široký, že si môžete vybrať zo stoviek tvarov, materiálov a farieb. Aj nafukovacie sedacie vaky sú tak odolné, že ich sotva prepichnete alebo inak poškodíte. Navyše, máločo sa ľahšie čistí, napríklad od blata. Drevené stoličky, ktoré sa nikdy neprispôsobia vašej chrbtici už zďaleka nie sú také príťažlivé.

Štyri hlavné rysy používania sedacích vakov sú:

  1. Socializácia s ľuďmi. Určite ste už zaregistrovali, že kaviarne, trendy bary alebo podobné zariadenia už disponujú veľmi pohodlným sedením. A v budúcnosti to nebude inak. Vaky sú už pevnou súčasťou festivalov a rôznych párty – a pri sedení (alebo ležaní) sa môžete výborne zabávať, komunikovať alebo zoznamovať sa s okolím.
  2. Odpočinok. Vzduchové vaky akoby zmäkčovali každú miestnosť. Sú poruke vždy na akúkoľvek formu relaxu, sú parádne, keď k vám príde návšteva, pri sledovaní televízie alebo hraní videohier. Odpočívať na nich môžu ľudia všetkých vekových kategórií alebo aj so zdravotnými problémami.
  3. Práca. V moderných kanceláriách a priestoroch sa už nebazíruje na oficialitách, oblekoch, strohom protokole. Novodobí zamestnávatelia vedia, že spokojní pracovníci pracujú lepšie a preto sa nebránia podobným novinkám. V kanceláriách sa tak objavujú fitness nástroje, obedové biliardy a a ako inak – sedacie lazy vaky. V kreatívnych firmách ich môžete dokonca ponúknuť hosťom, záleží od prístupu ku klientom a zákazníkom.
  4. Deti. Keďže sú vaky také mäkké a podajné, sú ideálne do prostredia, kde šantia alebo sa bláznia deti. Skok do tuhého kresla nemusí dopadnúť veľmi dobre, so sedacími vakmi sa naopak dajú vymýšľať početné a bezpečné hry. Zapojiť sa môžu aj deti a domáce zvieratá.

Od admin