All-for-health

Často počúvame rôzne varovania lekárov na nebezpečenstvo opaľovania. Áno, je pravda, že slnko dokáže škodiť našej koži, ale na druhú stranu, je pre náš organizmus nesmierne dôležité. 

Slnečné ultrafialové žiarenie sa dá rozdeliť do troch kategórií:
– Žiarenie typu A, podporuje tvorbu pigmentov a preto pokožka zhnedne
– Žiarenie typu B, podporuje tvorbu vitamínu D3, ktorý je dôležitý v organizmu pre ukladanie vápnika do kostí
– Žiarenie typu C, je pre telo človeka naozaj škodlivé. Je filtrované atmosférou Zeme, ale bohužiaľ, vďaka ozónovej diere, v nedostatočnej miere.

Slnko podporuje tiež tvorbu sérotonínu (hormónu šťastia a pohody) v tele, čo priaznivo ovplyvňuje naše pozitívne myslenie a pomáha odbúravať depresie. V podstate každý z nás zažil okamžiky, že keď ráno vstal a vonku svietilo slniečko, telom mu prebehol príjemný pocit a mnoho krát sa objavil aj úsmev na tvári.

Takže slnko a opaľovanie áno či nie? Určite áno, ale v primeranom množstve. Ideálne by bolo v ranných a poobedných hodinách, ale medzi 12-14 hodinou nie. Vtedy je žiarenie typu C najintenzívnejšie. Ak ste na slniečku, nikdy nezabúdajte na krémy s ochranným faktorom. Vedeli ste, že väčšinou platí pravidlo, že výška faktoru uvedená na produkte krát 2 je doba, po ktorú ste chránený? Preto je potrebné sa natierať, aj niekoľko krát za deň.
Kvalitné produkty sú v tomto prípade na mieste. Nešetrite na ochrane svojej kože, lebo opakované spálenie môže viesť až k rakovine.

Doporučujeme eshop: http://eshop.all-for-health.com/, ktorý si veľmi zakladá na kvalite! Vyberá len to najlepšie a najúčinnejšie, čo na trhu je a má veľkú ponuku výrobkov nielen na opaľovanie, ale aj na pravidelnú starostlivosť o telo, či už sa jedná o Vašu tvár, telo, vlasy, pery, oči. Nájdete tam doplnky stravy obohatené o betakarotén (BioAstin), ktoré chránia Vaše telo pred spálením, ale aj veľmi účinné doplnky proti vráskam, alebo na zvýšenie sexuálnej potencie. Ešte ste tomto e-shope neboli? Určite ho vyskúšajte. Zákazníci tejto stránky , a verte, že ich sú stovky, sa opakovane vracajú, nielen pre veľkú spokojnosť s produktami, ale aj pre rýchle doručenie a vždy nezabudnú pribaliť nejaký darček.

Od admin