Trhy

Ak patríte k tým, ktorí sa venujú jarmočnému predajú mobilné predajné stánky Vám predstaviť netreba. Ich výhody priblížime tým, ktorí ešte len zvažujú kúpu takéhoto predajného stánku.

Každý predajca, ktorý sa presúva z miesta na miesto ocení hlavne ich mobilitu. Zloženie a rozloženie nožnicového stanu trvá ozaj len pár minút a zvládnu ho aj tí menej zručnejší. S ľahkosťou si z predajným stánkom poradia dokonca aj ženy.

Na rozdiel od trubkových stánkov sa nožnicové stany rozkladajú a skladajú bez použitia náradia. Predajný stánok sa hodí pre akýkoľvek typ predaja – jarmoky, trhy, remeselné akcie, predaj z dvora, dokonca ho môžete využiť aj na chvíle oddychu s priateľmi a predajný stánok sa zmení na záhradný altánok.

Najdôležitejšie ale je, že poskladaný sa zmestí do kufra osobného auta a dokážete ho použiť naozaj všade, kde práve potrebujete. Nebudete si tak viac robiť starosti kvôli vrtkavému počasiu, Váš tovar bude v bezpečí pod strechou.

Strecha predajného stanu je samozrejme nepremokavá a dokonale chráni nielen pred dažďom, ale aj pre páliacami slnečnými lúčmi. Pridaním bočných plachiet na predajný stánok vytvoríte zátišie a oddelíte sa tak od ostatných predávajúcich.

Chceli by ste sa viac zviditeľniť a zvýšiť tak svoj predaj? Nie je to problém, predajný stánok Vám vieme potlačiť Vašim firemným logom alebo textom a stanete sa tak neprehliadnuteľný pre svojich zákazníkov.

Predajné stánky sú dostupné vo veľkostiach – 2x2m, 2x3m, 3x3m, 3×4,5m a 6x3m. Rozmery stánkov sú vo viacerých prevedeniach konštrukcie. Klasická oceľová, estetická hliníková alebo profi hexagonová konštrukcia. Všetky typy sú ľahko prenosné a rýchlorozkladacie.

Ponúkame široký výber farieb – biela, žltá, červená, modrá, zelená, čierna a oranžová. Dokonca je možné si zvoliť farebnú kombináciu podľa Vášho želania.

Netreba však zabúdať aj na správne ukotvenie predajného stánku, aby Vám vietor neodniesol strechu nad hlavou.

S ukotvením stanu na zámkovej dlažbe alebo betóne si nelámte hlavu. V našej ponuke nájdete vodné záťaže, ktoré sa jednoducho upevnia na nohu konštrukcie a zaťažia tak predajný stánok proti vetru a poškodeniu. Pri správnom kotvení bez problémov predajné stánky odolajú aj drsnejším poveternostným podmienkam.

Od admin